Autor

Data

29 września 2016

Kategoria

Bez kategorii

Każde miasto ma taką dzielnicę. Wyjątkową, ekskluzywną, w której każdy chciałby zamieszkać. W Szczecinie to Pogodno – zielone, gwarantujące wysoką jakość życia – enklawa niemal w sercu miasta. Nic dziwnego, że spółka Sowińskiego 72, właśnie tam rozpoczyna swą kolejną inwestycję – Apartamenty Pogodno.

Zdecydowaliśmy się na stworzenie dwóch kameralnych budynków, świetnie zlokalizowanych, o eleganckiej architekturze jak przystało na tę dzielnicę – mówi Rafał Poszeluźny z Sowińskiego 72. – W sumie 82 mieszkania dla wymagających klientów w „strefie ochrony krajobrazu K”, tuż przy Koszarach Bałtyckich.

Samo Pogodno już jest świetną lokalizacją, ale położenie osiedla w 100 procentach wykorzystuje wszystkie zalety tej szczecińskiej dzielnicy. Apartamenty Pogodno powstają w drugiej linii zabudowy pomiędzy ulicami Łukasińskiego i Bracką, tuż przy Sztabie Wielonarodowego Korpusu Północno-Wschodniego NATO. Ulicami Sosabowskiego, Łukasińskiego i Taczaka można dojechać w każdy zakątek Szczecina, nieopodal są przystanki autobusowe i duży węzeł komunikacji miejskiej. Niedaleko od Apartamentów jest Międzyosiedlowy Park Rekreacyjny przy ulicy Taczaka z boiskami sportowymi, miejscami na ognisko i dużym wybiegiem dla psów, a trochę dalej cały kompleks lasku Arkońskiego.

Zielona enklawa osiedla nie oznacza rezygnacji z korzystania z zalet miasta. W sąsiedztwie jest wiele sklepów, placówek usługowych i cała paleta instytucji edukacyjnych od przedszkola po wyższe uczelnie.

Apartamenty Pogodno to kolejna inwestycja „Sowińskiego 72”, firmy dobrze znanej szczecinianom z budynków o wysokiej klasie i atrakcyjnym otoczeniu.
Na szczecińskim rynku deweloperskim działamy od 2007 roku – mówi Rafał Poszeluźny z Sowińskiego 72. – Stworzyliśmy osiedle Pionierów zmieniając zaniedbany fragment miasta w zieloną oazę w samym centrum Szczecina. Należymy do grupy Rezydent specjalizującej się w budowach i zarządzaniu ekskluzywnymi apartamentowcami i hotelami.