o-nas_2

INWESTOR PROJEKTU

Inwestorem projektu „Emilii Plater 7”, jest spółka SOWIŃSKIEGO 72 Sp. z o.o., która jest obecna na szczecińskim rynku deweloperskim już od 2007 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy inwestycje pod nazwą „Osiedle Pionierów przy ul. Sowińskiego” (tzw. I etap) – 251 mieszkań, „Osiedle Pionierów przy ul. Potulickiej” (tzw. II etap) – 766 mieszkań  i 8 lokali usługowych, a także inwestycję pn. „Apartamenty Pogodno” przy ul. Zygmunta Sadowskiego – 82 mieszkania.

Spółka wywodzi się ze spółki GRUPA REZYDENT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (dawniej Rezydent S.A.) www.rezydent.com, która zajmuje się budową i eksploatacją ekskluzywnych apartamentowców i hoteli. W swoich projektach zwraca szczególną uwagę na dopracowanie detali, spełniając oczekiwania wymagających klientów.

CELE I MISJA FIRMY

Przedsiębiorstwa grupy Rezydent stale podejmują działania na rzecz rozwoju i umacniania pozycji rynkowej firmy. Profesjonalne przygotowanie, kompetencje i doświadczenie naszych pracowników umożliwiają wspólne budowanie sukcesu. Realizacja ambitnych zadań i stosowanie innowacyjnych rozwiązań pozwalają na tworzenie nowych wartości, jednocześnie wspierając rozwój gospodarki lokalnej.

Naszą misją jest wprowadzanie na rynek najwyższej jakości usług i rozwiązań technologicznych, a w zakresie nieruchomości – budowa ekskluzywnych obiektów w najlepszych lokalizacjach. Najważniejsza jest dla nas wysoka jakość wykonania i indywidualne podejście do klienta. Cechuje nas profesjonalny nadzór nad budową i sprawne zarządzanie na każdym etapie przedsięwzięcia.