wykonczenie

Prowadzimy współpracę z firmą archdesign oferującą kompleksowe projektowanie i wykończenie wnętrz pod klucz. Oferta skierowana jest do Klientów, którzy poszukują fachowego wsparcia w zakresie aranżacji, wykończenia i wyposażenia nowo zakupionej nieruchomości.

Firma archdesign oferuje współpracę podzieloną na dwa etapy:

1 Etap współpracy

kompleksowy projekt wnętrza 

UKŁAD FUNKCJONALNY WNĘTRZA / PROJEKT WYKONAWCZY/ WIZUALIZACJE 3D/ SPIS I WYCENA MATERIAŁÓW NIEZBĘDNYCH DO WYKOŃCZENIA NIERUCHOMOŚCI 

Proces projektowy rozpoczynamy ustalenia wytycznych do projektu, na podstawie których przygotujemy 2-3 warianty aranżacji wnętrza. Po zaakceptowaniu finałowej koncepcji przechodzimy do prac na projektem wykonawczym całości nieruchomości. Pracujemy na aplikacji https://trello.com/, co znacznie usprawnia proces projektowy. Dostęp do aplikacji otrzymuje także Inwestor, dzięki temu ma wgląd w postęp projektu i może nanosić swoje uwagi. Następnie odbywamy spotkanie lub kontaktujemy się mailowo/ online lub telefonicznie (do uzgodnienia). 

Projekt kompleksowy obejmuje wszystkie niezbędne rysunki niezbędne na etapie wykończenia wnętrza (projekt instalacji elektrycznej, wod.-kan., projekty sufitów podwieszanych, projekty podłóg, posadzek i listew, projekt kuchni i zabudów meblowych, dobór kolorów ścian itp. Wizualizacje 3D, spis i wycenę wszystkich materiałów niezbędnych do wykończenia wnętrza. 

2 Etap współpracy

wykończenie pod klucz oraz nadzór nad realizacją

KOMPLEKSOWE WYKOŃCZENIA WNĘTRZ WRAZ Z NADZOREM AUTORSKIM / EKIPY REMONTOWE/ WYKOŃCZENIE „POD KLUCZ”

Zajmujemy się realizacją naszych projektów pod klucz. Z firmą archdesign wykończysz swoje wnętrze. Dysponujemy sprawdzonymi fachowcami, z którymi współpracujmy od wielu lat (firma remontowa, firma stolarska wykonująca meble i zabudowy meblowe na wymiar, szklarz, firma montująca stolarkę drzwiową, firma wykonująca dekoracje okienne (firany, zasłony, rolety okienne wewnętrzne). 

Projektant zastępuje Inwestora na każdym etapie realizacji pod klucz. Usługa nadzoru autorskiego obejmuje wszystkie etapy projektowania, koordynację ekip budowlanych, kontrolę nad zgodnością prac wykończeniowych, zakupy materiałów i elementów wyposażenia oraz organizację dostaw. 

Zapraszamy na spotkanie w naszym biurze na którym zaprezentujemy przykładowe projekty wnętrz i opowiemy w jaki sposób wygląda współpraca. Z nami zaoszczędzisz czas, pieniądze i będziesz miał święty spokój (przeprowadzimy Cię przez cały proces projektowy oraz przez etap prac wykończeniowych). 

Zadzwoń już dziś i umów się na spotkanie! 

archdesign
mgr inż. arch. Agnieszka Romańczyk
kom.: +48 507 080 245 

PRZYKŁADOWE PROJEKTY I REALIZACJE

1. Apartament przy Al. Wyzwolenia, Budynek Hanza Tower w Szczecinie

Projekt aranżacji wnętrza /Wizualizacje/ Realizacja pod klucz 

2. Apartament Black Pearl – Szczecin

Projekt aranżacji wnętrza /Wizualizacje/ Realizacja pod klucz

3. Mieszkanie M2 – ul. Księcia Warcisława – Szczecin

Projekt aranżacji wnętrza /Wizualizacje/ Realizacja pod klucz