ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Dominika2

Menedżerka ds. Sprzedaży

Dominika Ługowska

tel. 666 050 182

Gosia9

Menedżerka ds. Sprzedaży

Małgorzata Pęcherczyk

tel. 666 050 183

NAPISZ DO NAS

  Administratorem danych osobowych podanych w powyższym formularzu kontaktowym jest Sowińskiego 72 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie i adresem przy ul. Marszałkowskiej 142, 00-061 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000276436. Podanie Państwa danych osobowych w treści formularza jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi nam kontakt z Państwem w celu obsługi Państwa zapytania.
  TUTAJ znajdziecie Państwo szczegółowy opis tego, w jaki sposób będziemy przetwarzać dane osobowe przekazane nam w formularzu.


  Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki informacji dotyczących produktów własnych i usług oraz informacji związanych z realizacją umowy sprzedaży na wskazany adres poczty elektronicznej. Oświadczam, że zostałem(-am) poinformowany(-a) o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie wglądu do treści swoich danych osobowych i możliwości ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Spółka.

  Wyrażam zgodęNie zgadzam się


  Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki informacji dotyczących produktów własnych i usług oraz informacji związanych z realizacją umowy sprzedaży na wskazany numer telefonu. Oświadczam, że zostałem(-am) poinformowany(-a) o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie wglądu do treści swoich danych osobowych i możliwości ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Spółka.

  Wyrażam zgodęNie zgadzam się

  TELEFON

  BIURO SPRZEDAŻY

  Emilii Plater 7,
  (dojazd od ul. Miedzianej)
  71-635 Szczecin

  BIURO SPRZEDAŻY

  Al. Wojska Polskiego 149,
  70-490 Szczecin

  Szanowni Państwo, w celu sprawniejszej obsługi, osoby, które chcą odwiedzić nasze Biuro Sprzedaży prosimy o wcześniejszy kontakt pod naszymi numerami telefonów. Dziękujemy!