slider_12

Szanowni Państwo,

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, podjęliśmy współpracę z marką LafHome – liderem w wykończeniach wnętrz, która dla Państwa przygotowała specjalną propozycję współpracy.

Kilka informacji o marce LafHome:

Od ponad 27 lat ciężko pracują nad zmianą stereotypu remont = koszmar, czym zdobywają zaufanie wielu klientów i partnerów. Realizują projekty dla małych, średnich i dużych inwestorów, właścicieli mieszkań prywatnych oraz szeroko rozumianego biznesu. Mają na swoim koncie kompleksowe wykończenia tysięcy lokali pod wynajem, apartamentów, domów, biur, restauracji czy placówek medycznych.

Specjalność LafHome to:

  • adaptacja lokali „pod klucz” – przygotowanie projektów i wykonawstwo wszystkich prac remontowo – wykończeniowych w zakresie jednego zlecenia.
  • terminowość i gwarancja ceny – większość prac zakończona jeszcze przed umówionym terminem, a cena ustalona na początku prac nigdy nie ulega zmianie.
  • sprawdzone rozwiązania – wieloletnie doświadczenie, którym chętnie się dzielą. Wiedzą co sprawdza się doskonale, a co nie do końca – zarówno we wnętrzach prywatnych, jak
    i inwestycyjnych. Doradzają i konsultują.
  • indywidualne projekty – wizje i zadowolenie klientów są ich priorytetem. Są otwarci na nowe pomysły i stworzą rozwiązania skrojone idealnie na miarę Państwa potrzeb
  • gotowe pakiety  – dla inwestorów i dla klientów indywidualnych są doskonałym sposobem na oszczędzenie czasu i pieniędzy podczas aranżacji lokalu.
  • 3 lata gwarancji na usługi – w LafHome najwyższa jakość usług nie jest tylko pustą deklaracją.

Oddając lokal w ręce Lafhome będziecie mogli spać spokojnie. O przebiegu prac będziecie informowani  przez swojego opiekuna, dzięki czemu nie musicie codziennie nadzorować ich pracy. LafHome w tym czasie, działając zgodnie z ustalonym planem, wykańcza powierzoną im przestrzeń z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie www.lafhome.pl oraz Facebooku 

Oferujemy gotowe pakiety

Cennik pakietów